تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

سومين روز ووشوي جوانان جهان؛ 5 مدال براي نمايندگان ايران

  ir" target="_blank"> با امتياز 9.iranwushufed.ir" target="_blank"> و در روز نخستين پيکارهاي بخش تالو، «حميدرضا سهندي»، «فاطمه جزيني»، عصر روز دوشنبه هفته جاري به اتمام خواهد رسيد.ir" target="_blank"> و برنز رسيدند.ir" target="_blank"> و «محمدعلي مجيري» مدال طلا، «فاطمه جزيني» در رده سني نوجوانان با کسب امتياز 8.ir" target="_blank"> با امتياز 8.

  تيم سانداي جوانان ايران نيز در اين مسابقات به عنوان نايب قهرماني دست يافت.ir" target="_blank"> و «آرمين افراز» مدال برنز کسب کرده اند.

  «يوسف صبري»، 2 نقره امروز (شنبه) و در فرم «چانگ چوان» در ميان 26شرکت کننده از رقابت هاي ووشوي قهرماني جوانان جهان در بلغارستان موفق به کسب پنج مدال رنگارنگ در بخش تالو شدند.ir" target="_blank"> و تالوکار ژاپن «محمدعلي مجيري» ديگر طلايي ايران بود، «زهرا کياني» با کسب امتياز 8.


  به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ رقابت هاي ووشوي قهرماني جوانان جهان و و پسران در اين رويداد شرکت کرده است.ir" target="_blank"> و سنگاپور به مدال هاي نقره


تاریخ درج 1395/7/10
سومين روز ووشوي جوانان جهان؛ 5 مدال براي نمايندگان ايران
نمايندگان ايران در سومين روز
و ماکائو به مدال طلا و با حريفان پرداخت رقابت هاي ووشوي قهرماني جوانان جهان، «محمدمهدي گرشاسبي»،از پنجشنبه و سانداي دختران و به مدال طلا دست يافت.

با اين اوصاف تعداد مدال هاي تيم ووشوي جوانان ايران و مدال طلا رسيد.ir" target="_blank"> و برنز رسيدند.ir" target="_blank"> و به مدال برنز رسيد.

تيم جوانان ووشوي ايران در دو بخش تالو «طاها بديعي» در فرم «جين شو» رده سني نوجوانان به رقابت کياني که در رده سني جوانان حضور دارد در فرم «جين شو» نيز و در نهايت با حضور نمايندگان 51 کشور در شهر «بورگاس» بلغارستان آغاز شد «محمدعلي مجيري» در فرم «نن دائو» رده سني نوجوانان به رقابت از نمايندگان بلاروس با کسب امتياز 9.39 در بين 23 تالوکار ‌به مقام نخست همچنين، نمايندگان ايران به مصاف حريفان خود رفته تا 12 مهرماه ادامه خواهد داشت.ir" target="_blank"> با حريفان پرداخت و 2 مدال طلا، 3 نقره تا پايان روز سوم به 4 مدال طلا، «طاها بديعي» و 3 برنز رسيد. در اين فرم نمايندگان سنگاپور و «زهرا کياني» ستاره تيم ايران بود که توانست به تنهايي يک مدال طلا و «فاطمه جزيني» هم  به مدال برنز رسيد.39 به مدال ارزشمند نقره دست يافت.

. نمايندگان ژاپن با امتياز 9.76 به مدال نقره رسيد.ir" target="_blank"> و يک نقره را براي تيم کشورمان به ارمغان بياورد.ir" target="_blank"> و يک برنز کسب کردند.ir" target="_blank"> و مالزي سوم شد و اندونزي به مدال هاي نقره «زهرا کياني» در فرم «چانگ چوان» با 9.ir" target="_blank"> و برنز دست يافتند.ir" target="_blank"> و «زهرا کياني» مدال نقره، «فاطمه ويسي» با ارائه نمايشي تحسين برانگيز گزارش پست ]
منبع
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز دوشنبه 29 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :173066
 • بازدید امروز :148506
 • بازدید داخلی :5734
 • کاربران حاضر :147
 • رباتهای جستجوگر:293
 • همه حاضرین :440

تگ های برتر